ברוכים הבאים לעמותת ידידי המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה | לחדשות ועדכונים של המרכז הרפואי סורוקה


פעילי העמותהmember picture

אמיר רוזנבליט

יועץ תקשורת, לשעבר דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב וכיום דובר מועצת העיתונות והתקשורת בישראל

המרכז הרפואי סורוקה מהווה נכס אסטרטגי חשוב המעניק שירות רפואי ליותר ממיליון תושבי הנגב, שמתגוררים בשטח גאוגרפי עצום של כ-60% משטח המדינה. בפני מוסד חשוב זה ניצבים אתגרים רבים , שהמחסור בכוח אדם רפואי הוא דוגמא מובהקת לכך. לעמותת הידידים של סורוקה יש חלק מרכזי בחיזוק מרכז רפואי חשוב זה, באמצעות גיוס המשאבים הנדרשים, על מנת להעניק שירות רפואי מיטבי הן לתושבי הנגב והן לזרועות הביטחון הפועלים באזור.


member picture

אשר גרינבאום

יו"ר העמותה, מנכ"ל כיל לשעבר

״כולנו מחויבים להחזיר לחברה את מה שקיבלנו ממנה״ הנותן מהלב מרחיב את ליבו של האחר.


member picture

גב' אורנה מיארא

מנהלת העמותה

"המרכז הרפואי סורוקה כנכס אסטרטגי של מדינת ישראל, הינו בי"ח על המטפל בכל תושבי הנגב, בחיילים המשרתים בבסיסים ובתיירות מהארץ ומהעולם המבקרים בנגב. חזונו של בית החולים, הוא להוביל את עולם הרפואה המתקדמת, להעניק שירותי רפואה יוצאי דופן, לשים את המטופל ואת צרכיו במרכז ולהיות מופת למחקר וחינוך רפואי של הדור הבא ברפואה ובסיעוד. תפקידנו בעמותת הידידים, הוא לסייע לבית החולים בגיוס תרומות לקידום המטרות החשובות לבית החולים, בכדי להמשיך ולהיות מקור גאווה לתושבי הנגב. לסורוקה צרכים רבים לקידום ופיתוח בית החולים, וכל תמיכה בגיוס המשאבים הכספיים חיונית מאוד להשגות המטרות. אני קוראת לכם לקחת חלק במטרה המקודשת לכולנו."


member picture

גב' דבורה אורן

מ"מ מנהלת העמותה, חברה בהנהלת העמותה - גמלאית שרותי בריאות כללית, בה שמשה כמנהלת משאבי אנוש של מחוז דרום

"אחד מיעדי העמותה הוא להציב את המרכז הרפואי סורוקה כנכס אסטרטגי למדינת ישראל ולדרום, באמצעות גיוס כספי, לתרומות לרכישת מכשור רפואי מתקדם, בינוי וציוד למחלקות השונות של בית החולים, על פי צרכי בית החולים ולרווחת תושבי הדרום. סורוקה- הוא הלב הפועם של הדרום ועל כן הפעילות שלנו למענו היא מכל הלב. עלינו לזכור- בית החולים סורוקה הוא שלנו ובשבילנו- לשמירת בריאותנו!"


member picture

מר אשר רפפורט

מ"מ יו"ר העמותה, חבר הנהלת העמותה, לשעבר סמנכ"ל בכיר למשאבי אנוש בכי"ל

"העמותה מסייעת בפיתוח בית החולים, שנותן שירותים לכל תושבי הדרום, לחיילי צה"ל ולמשפחות עובדי כי"ל. סורוקה עומד בחזית הטכנולוגית הרפואית בין בתי החולים בארץ. תפקיד העמותה לסייע לגיוס תרומות כדי לצייד את בית החולים ככל שניתן. מאז ומתמיד פעלתי למען האוכלוסייה בנגב, כחלק מתפקידי בכי"ל בפרט ובאופן אישי בכלל. אני מאוד מעורב בפעילויות למען הציבור בנגב ,ובית החולים סורוקה- היא אחת מהן."


member picture

רו"ח אהובה שנרך

גזברית העמותה, יו"ר וועדת השקעות, חברה בהנהלת העמותה

"העמותה היא גורם שמשרת את כלל האוכלוסייה בדרום, היא עוזרת לבית החולים להציל נפשות ולתת שירותים ברמה הגבוהה ביותר לכלל האוכלוסייה ולתושבי הדרום בפרט."


member picture

מר דוד שושן

חבר בהנהלת העמותה, רנטגני ראשי בבית החולים סורוקה

"יש חשיבות רבה בקיום העמותה למען תושבי הנגב והדרום באשר הם. גיוס הכספים לעמותה מסייע רבות לרכישת טכנולוגיה מתקדמת בהתאם לצורכי ביה"ח. ידידי סורוקה- עבודה שקטה עם תועלת רבה."


member picture

השופט ( בדימוס) משה מכליס

יו"ר וועדת ביקורת, ממייסדי העמותה, יקיר העיר באר-שבע.

"מתפקידו של הציבור לעזור לבית החולים להגשים את יעדיו, והעמותה היא הכלי לעשות זאת."


member picture

ד"ר יונס אבו סיאם

חבר בהנהלת העמותה, רופא משפחה ופעיל העמותה במגזר הבדואי

"כל תרומה לביה"ח תורמת לאוכלוסייה שלנו בדרום. בפעילות העמותה אני רואה קשר ישיר בין האוכלוסייה לבית החולים. התרומות שהעמותה מגייסת מאפשרות לבית החולים לרכוש את הציוד הנדרש במהירות וביעילות, ללא צורך בבירוקרטיה והמתנה מיותרת. העמותה היא המנוף שנותן תנופה וכח למחלקות בית החולים ולמרכז הרפואי ככלל."


member picture

עו"ד מחמוד אבו ברי

היועץ המשפטי של העמותה


member picture

ד"ר מרים אובנת

מנהלת מרפאה במחוז הדרום של שירותי בריאות כללית, חברת עמותה פעילה

"עמותת ידידי סורוקה היא הלב הפועם של בית החולים, למען כמיליון תושבי הנגב. בלעדיה כמעט בלתי אפשרי לפתח, לצייד ולקדם את סורוקה. כרופאת משפחה, כמנהלת מרפאה וכאישה, אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפעילות הנפלאה של העמותה למען כולנו. למען קידום בריאות, למען טיפול רפואי איכותי ולמען כל הקהילה המקבלת שירותים רפואיים מסורים מסורוקה."


member picture

מר צביקה אלוש

בעל משרד יחסי הציבור "צבי תקשורת" וחבר פעיל בתחום שיווק ופרסום העמותה

"המרכז הרפואי סורוקה חשוב לא רק לאזרחי הדרום שזקוקים לשירותי בריאות טובים, הוא גם חלק מבניין התדמית החיובית של הנגב ושל באר שבע כעיר מטרופולין. אני מלא הערכה לצוות של סורוקה, על עבודה קשה, חריצות ומצוינות. הנגב מלא באיים של מצוינות והמרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה הוא אחד מהם."


member picture

מר סלח אל עוברא

מבעלי חברת "אקסטרא בטון", פעיל העמותה במגזר הבדואי


member picture

מר יעקב בקימר

גימלאי כיל, סא"ל במיל', חבר עמותה פעיל, יקיר העיר באר שבע.

"העמותה מאפשרת, במהלך השנים, תוספת לפיתוח בית החולים סורוקה, באמצעות איסוף כספים באירועים שונים."


member picture

גב' ענבר גוטר

דוברת המרכז הרפואי סורוקה וחברת עמותה פעילה

"המרכז הרפואי סורוקה מהווה נכס אסטרטגי למדינת ישראל. עמותת ידידי סורוקה, באמצעות המשאבים שהיא מגייסת, מאפשרת לחזק את מעמדו של סורוקה כבית חולים מוביל במדינת ישראל, הן בטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות שלו והן בתנאי האשפוז. כל אחד מכם יכול לתרום לקידום בריאות תושבי הנגב - תרומה קטנה כגדולה".


member picture

פרופ' שמעון גליק

גמלאי בית החולים סורוקה,ממייסדיי העמותה וחבר פעיל, יקיר העיר באר שבע

"העמותה היא תוספת קריטית לצרכי בית החולים ולאנשים הזקוקים לו בדרום ובנגב. ואנחנו, חברי העמותה, פועלים מכל הלב."


member picture

גב' כרמלה דביר

חברה בהנהלת העמותה, חברת עמותה פעילה בגיוס כספים בקרב האוכלוסייה ובתי העסק בדרום

"חשיבות העמותה היא גדולה מאוד בעיניי עבור הדרום ועבור המדינה כולה. הציבור צריך להתייחס לפעילות העמותה ברצינות והבנה ולהושיט יד לעבודת העמותה. עבודת העמותה - היא העבודה של כולנו."


member picture

גב' בתיה הנזל

חברת עמותה פעילה

"העמותה שמה לה למטרה להצעיד את בית החולים ולהביאו לכך שייתן שירות מקצועי ואיכותי לקהילה. הדבר נעשה על ידי גיוס משאבים כספיים לרכישת ציוד רפואי ולקידום פרויקטים. כל אנשי העמותה פועלים בהתנדבות. עבורי הפעילות בעמותה משלבת אתגר ותחושת שליחות ציבורית. אני מרגישה שאני תורמת לקהילה בה אני חיה וההתנדבות היא ביטוי למעורבות זאת. כמו כן, יש סיפוק אדיר שהוא הבונוס שאני מקבלת. הפעילות הביאה לכך שהכרתי אנשים טובים ומצוינים שמשקיעים מזמנם ומרצם למען בית החולים סורוקה."


member picture

מר גיורא טרייטל

חבר לשכת המסחר והתעשייה בבאר שבע, הקים את חברת "מדנט"

"עמותת ידידי סורוקה מסמלת בשבילי את היופי שבמשמעות, אושר. כשאדם נוטל חלק בפעילות התנדבותית, יש לו הזדמנות לתרום מעצמו, להשפיע, לכוון ולהעצים. אך מעבר לכל, הוא תורם לעצמו בעצם הנתינה ומרגיש שיש לו משמעות בחיים."


member picture

רו"ח יוסי כהן

חבר בוועדת הביקורת של העמותה

"העמותה עוזרת בגיוס כספים לפיתוח המחלקות השונות בבית החולים, כדי להביא את בית החולים סורוקה להיות מוביל ומתקדם, לא פחות מבתי החולים במרכז הארץ".


member picture

ד"ר אתי לוצאטו

עורכת פטנטים ,חברת עמותה פעילה

"חשיבות העמותה נגזרת מתוך חשיבותו ומיקומו של בית החולים סורוקה בנגב. בית החולים סורוקה הוא מהגדולים בארץ, הוא יכתיב איזו רפואה יקבלו תושבי הדרום וחיילי צה"ל, שמרבית בסיסיו בנגב. עמותת ידידי סורוקה- עמותה עם חזון, אופטימיות ונכונות לעבודה שתסייע להביא את בית החולים להיות הטוב והמוביל בבתי החולים בארץ."


member picture

מר עידו ליליאן

מנהל רכש גלובלי של כימיקלים לישראל, חבר בוועדת ההשקעות

"כתושב הדרום מעל ל-20 שנה וכבעל תפקיד בכיר בכימיקלים לישראל בדרום, אני רואה חשיבות רבה בהתנדבות בעמותת ידידי סורוקה, בעיקר משום שהחיבור בין בריאות טובה ופרנסה טובה הינו חיבור חזק ונכון. אני רואה צורך להיות שותף בהתגייסות של קבוצת אנשים, הנוטלים חלק בטיפוח ונטילת יוזמה בכל הקשור לקידום מענה הולם בהיבטים הבריאותיים, הרפואיים והכלכליים למען שיפור השירות לתושבי הנגב. זו מבחינתי המטרה המרכזית כחבר בעמותת ידידי סורוקה מעבר לתחושת הסיפוק האישי, השליחות ונטילת האחריות האישית בנעשה בסביבתנו הקרובה."


member picture

מר דרור מדמון

גמלאי ,חבר עמותה פעיל

"יש צורך ברכישת מכשירים יקרים ומתקדמים נוספים לסורוקה . דרך התרומות אנחנו יכולים לרכוש את הציוד הנדרש וכך לעזור למרכז הרפואי במחלקות השונות. אני קורא לכל תושבי הנגב והדרום להירתם למערך ההתנדבות והעזרה לבית החולים סורוקה".


member picture

גב' אהובה מרין

חברה בהנהלת העמותה, פנסיונרית, יקירת העיר באר-שבע

"העמותה היא חלק מאורח חיי. בית החולים סורוקה הוא היחיד בדרום שנותן שירותים לכל האזור ולכן עלינו לתמוך ולעזור בכל דרך אפשרית: תרומות, תקציבים וכד'. אני מציעה לכולם לקום ולתרום לקהילה - כל נתינה לאחר היא בעצם מה שמחזק אותנו".


member picture

גב' קרוליין סימון

עוזרת דיקן בביה"ס לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, חברת עמותה ותיקה הפעילה למען גיוס כספים בקרב האוכלוסייה, מפעלים ובתי עסק בדרום


member picture

מר עוזי רוזן

חבר בוועדת ההשקעות של העמותה - ניצב בדימוס, יועץ בנושא בטחון פנים

"כל עשייה ציבורית, שהיא מעבר לעבודה השגרתית, נותנת ערך מוסף. אני מוצא לנכון להתנדב תמיד למען הקהילה. אבי עבד בסורוקה בעבר, כך שיש לי חיבור גדול לבית החולים. סורוקה הוא המוסד הגדול בדרום שמטפל, תומך ומרפא את הקהילה, שכן אוכלוסיית הדרום הינה אוכלוסייה רחבת היקף. אל תעמוד מהצד- קום, תתרום ותעשה- תהיה מורגש. גם במקום ממנו אני בא וגם במקומי כיום, אני תורם למען הכלל."


member picture

מר דוד עזרא

חבר הנהלת העמותה, מנהל כספים של המרכז הרפואי סורוקה

"עמותת ידידי בית החולים סורוקה מהווה זרוע נוספת וחשובה, המיועדת לסייע לבית החולים בגיוס משאבים כספיים ואחרים, לצורך רכישת ציוד רפואי, הקמת מבנים ושיפוצם, קידום המחקר הרפואי ועוד. הכל במטרה לפתח ולקדם את בית החולים. אני רואה את עצמי כחבר בעמותה, מחויב לעשות כל שביכולתי כדי לסייע בהגדלת מקורות גיוס התרומות. זאת בשיתוף פעולה הדוק עם חברי לעמותה, לצורך קידום המטרה המשותפת של העצמת ופיתוח בית החולים כמרכז רפואי מוביל."


member picture

מר זיו אופק

מייסד וסמנכ"ל חדשנות חברת dbMotion

"כיזם הייטק, שנולד ובילה את כל שנותיו בדרום ונמצא בקשר של שותפות עסקית מיוחדת וארוכת שנים עם המרכז הרפואי סורוקה, לחברות בעמותת הידידים משמעות מיוחדת עבורי. מרכז רפואי סורוקה משלב בעיני את כל מה שאני מאמין בו: חלוציות, חדשנות וציונות, ומהווה אבן שואבת לאנשים איכותיים המאמינים,כמוני, שבנגב טמון פוטנציאל אדיר שחשוב מאד לממש ולמנף. אני רואה בעמותה שליחות וקורא לכל מי שיכול לתרום להושיט יד ולסייע לפעילות העמותה".


member picture

פרופ' אייל שיינר

מנהל מחלקת יולדות ד'

"הדבר החשוב ביותר לכולנו הוא בריאות שלמה. לבית החולים תפקיד אסטרטגי, קריטי ומרכזי בקידום ושמירת בריאות אוכלוסיית הנגב. מדובר בנכס חיוני לאוכלוסיית הדרום. תרומה לסורוקה הינה תרומה לכולנו."


member picture

פרופ' גדעון סהר

מנהל מחלקת ניתוחי לב חזה במרכז הרפואי סורוקה.


member picture

עו"ד מאיר סהר

מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב לשעבר

המרכז הרפואי סורוקה הוא העוגן הבריאותי הגדול בנגב המשרת אוכלוסיה גדולה ומגוונת, אתגר גדול לסייע במסגרת העמותה למרכז הרפואי סורוקה. מאמין גדול שבכוחות משותפים ניתן להמשיך להעניק שירותי בריאות נוספים ואיכותיים לתושבי הנגב ולכל מי שיזדקק למרכז הרפואי סורוקה.


member picture

עו"ד עינב רוזנפלד

חברת העמותה

אני רואה בעמותה גוף ערכי, חשוב אשר משקיע בבריאותם וברווחתם של תושבי הנגב לטובת חברה בריאה ומצליחה. לכבוד הוא לי להיות שותפה לעשייה המבורכת של העמותה!!!


member picture

מר אלי לוי

ראש המועצה המקומית להבים וחבר פעיל בעמותה

אחד המוסדות החשובים והיקרים שלנו בדרום, הינו עמותת ידידי המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה בנגב. פעילות העמותה משרתת את כל האוכלוסייה באיזור על כל גווניה - במרחבי הנגב ניתן לראות בכל פיסת קרקע את הייחודיות הנפלאה, שלא קיימת בחבלי הארץ האחרים. עמותת ידידי סורוקה מסייעת לכל הסגל הרפואי, האחיות והעובדים בבית החולים להציל נפשות, להמשיך ולהעניק טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר. יישר כח לכל העוסקים במלאכה.אביעוז קריספין