ברוכים הבאים לעמותת ידידי המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה | לחדשות ועדכונים של המרכז הרפואי סורוקה


אירועים


 ‏2016–06–06 

המחלקה לפגים ויילודים ומכון הדימות במרכז הרפואי סורוקה נבחרו כמרכזי מצוינות של הכללית לשנת 2016

 חטיבת בתי החולים של הכללית בוחרת אחת לשנתיים מערכים ומחלקות מצטיינים בבתי החולים שלה. הקרטריונים לבחירה הם: רמה מקצועית גבוהה, מגוון שירותים גדול, ביצוע רחב של מחקר  ופעילות אקדמית ושיתוף פעולה עם הקהילה. מחלקת פגים ויילודים ומכון הדימות  במרכז הרפואי סורוקה נבחרו כמרכזי מצויינות לשנת 2016 בטקס ארצי של כללית שנערך בשבוע שעבר.
 
מחלקת ילודים ופגים, מהמובילות בתחום בארץ, בניהולה של ד"ר אגי גולן, חגית רז ושושנה זילבר - מטפלת במספר הגדול ביותר של פגים ויילודים בארץ.
המחלקה עומדת במדדי איכות ארציים ובינלאומיים ומכניסה תהליכי טיפול ושיפור חדשניים. בנוסף, המחלקה קיבלה הכרה של ה  - JCI  (הסמכה הניתנת לארגוני בריאות ומהווה אמת מידה בינלאומית לעמידה ביעדי איכות ובטיחות) וכן הסמכת  - 1ISO-900, כל זאת תוך יצירת אקלים מזמין ומחבק למשפחה המתהווה.
לכן נבחרה כמרכז מצוינות.
 
מכון הדימות, בהובלתו של ד"ר אילן שלף, אוסנת שטרית – מנהלת הסיעוד במכון הדימות, דוד שושן ושוש בן ציון - כולל מספר רב של תת יחידות ופועל כמערך מסונכרן של ביצוע בדיקות וטיפולים למען המטופלים האמבולטוריים והמאושפזים כאחד. במכון משלבים טכנולוגיות ייחודיות למען יצירת דימות בסטנדרטים בינלאומיים תוך הקפדה על איכות ומאמץ רב לשיפור זמינות. המכון עובד בהיקפי פעילות הגדולים ביותר בארץ תוך יצירת אקלים לימודי ושירותי ולכן נבחר כמרכז מצוינות.
 
ד"ר אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "סורוקה, כבית חולים על,  מהמובילים במדינת ישראל, אנו שמים לנגד עינינו להעניק רפואה יוצאת דופן באיכותה תוך ראיית המטופל וצרכיו במרכז ותוך חינוך הדורות הבאים וקידום המחקר הרפואי. אני מברך את מחלקת ילודים ופגים ואת מכון הדימות על עבודתם המאומצת לאורך כל השנה שהביאו אותם להישג זה."צילום: רחל דוד, סורוקה
בתמונה: צוות מערך הדימות, ומחלקת הפגייה והיילודים

לכל האירועים «
אביעוז קריספין