ברוכים הבאים לעמותת ידידי המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה | לחדשות ועדכונים של המרכז הרפואי סורוקה


כתבות ומאמרים


2/10/18

אות "כוכב החודש"
ניתן ליחידת המחשוב ומערכות מידע בסורוקה
על הובלתם במקום ה- 1 בסקר שביעות רצון משירותי פנים של סורוקה


הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען העצמה והוקרת העובדים, המשאב החשוב לה ביותר.

מידי שנה נערך סקר שביעות רצון לשירותי פנים בסורוקה ובכלל בתי החולים בכללית. במטרה לבדוק את שביעות רצון העובדים משירותי הפנים שהם מקבלים מכל היחידות בבית החולים.

מבין כל היחידות בסורוקה מובילה יחידת המחשוב ומערכות מידע במדדים של שירותי פנים בבית החולים. כמו כן, היחידה נמצאת במקום ראשון ביחס לכלל יחידות המחשוב בבתי החולים של כללית.

יחידת המחשוב ומערכות מידע בסורוקה בניהולו של אביעד ליזרוביץ', מספקת מערכות מידע שרידות, אמינות וזמינות לכל הצוותים בבית החולים תוך קידום ושיפור מתמיד של המערכות הממוחשבות והטכנולוגיות עליהן הן מתבססות ותוך שמירה על כללי אבטחת המידע. צוות יחידת המחשוב תומך ביותר מ־4000 תחנות קצה, בכ־20 0 שרתים, כ־ 100 ריכוזי תקשורת, כ-2000 מדפסות, כ-400 עגלות מחשוב, כ-500 מסכי TV, כ-200 מערכות מידע ובמרכזייה טלפונית.

אות "כוכב החודש" לחודש אוגוסט, הוענק  לצוות ליחידת המחשוב ומערכות מידע על פועלו ועל הצטיינותו.

עובדי יחידת המחשוב זוכים להערכה רבה בקרב עובדי המרכז הרפואי וזוכים לשבחים  על שירותם ואדיבותם. המשובים החיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "אנו עוסקים מדי יום בשיפור האיכות והשירות ובהגדלת שביעות רצון המטופלים והעובדים גם יחד. "כוכב החודש" הוא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות ".  

ירדן נבו, המשנה למנהל המרכז הרפואי סורוקה: "ליחידת המחשוב בבית החולים חשיבות גדולה ולעבודתם תרומה מכרעת והשפעה מיידית. עבודתם של אנשי היחידה משפיעה הן על השירותים הניתנים לעובדים והן למטופלים בבית החולים. הם לא רק כוכבי החודש, אלא גם כוכבי השנה ולא רק בשנה הנוכחית".צילום: רחל דוד, סורוקה
בתמונה: ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה, אביעד ליזרוביץ, מנהל יחידת המחשוב ומערכות מידע בסורוקה וירדן נבו, המשנה למנהל המרכז הרפואי

לכל הכתבות ומאמרים «
אביעוז קריספין