ברוכים הבאים לעמותת ידידי המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה | לחדשות ועדכונים של המרכז הרפואי סורוקה


כתבות ומאמרים


 
‏14/08/2017
 
 
אות "כוכב החודש" ניתן למחלקת כירורגית ב'
הנהלת בית החולים מוקירה יחידות ומחלקות מצטיינות בסורוקה
 
 
הנהלת המרכז הרפואי סורוקה, פועלת בהתמדה למען קידום איכות השירות וחווית המטופל תוך העצמה והוקרת העובדים - המשאב החשוב לה ביותר.
מחודש יוני 2017, מעניקה ההנהלה את אות "כוכב החודש" ליחידות שהצטיינו בקבלת מכתבי תודה ממטופלים ובני משפחותיהם.
 
מידי חודש מקבלים עובדי בית החולים בסקטורים השונים עשרות מכתבי תודה והערכה של מטופלים ובהם משובים חיוביים והבעות תודה המחזקים את אנשי הצוות ומגבירים את המוטיבציה שלהם להמשיך ולהעניק שירות איכותי ומסור.
צוות ייעודי בוחן את כל מכתבי התודה שהתקבלו בבית החולים ואת איכותם ובוחר ביחידה שתזכה באות
"כוכב החודש" - שמפורסם בקרב עובדי בית החולים והמטופלים.


הצוות כולל נציגים מהנהלת בית החולים ומהיחידות: פרופ' אשר בשירי - מנהל יולדות ג', בותינה חליחל - מנהלת יחידת שירות, רעיה מדר - מנהלת הסיעוד במחלקה כירורגית ילדים, נווה נתן - הממונה על פניות הציבור ודגנית שואף - מנהלת פרויקטים בהנהלה האדמיניסטרטיבית.
 
אות "כוכב החודש" לחודש יולי, הוענק  לצוות מחלקת כירורגית ב'  על פועלו ועל הצטיינותו בקבלת מכתבי תודה ממטופלים ובני משפחותיהם.


במכתבי התודה שהתקבלו במחלקה בולטים  משפטים המדגישים את השירות המיוחד ואת המסירות של הצוות, כמו: " בזכותכם מבינים את ההבדל בין רופא טוב לרופא מצוין", " ניכר שאכן האמפתיה כלפי החולים והמנותחים, חוצה את כל העובדים במחלקה, " תודה רבה שאתם קיימים כאן בדרום לתת את השירות והמרפא".
 
 
פרופ'  אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "מתן שירות רפואי איכותי ומתן תשומת לב מיוחדת לשירות - הם ליבת העיסוק שלנו. אנו עוסקים מדי יום בשיפור האיכות והשירות ובהגדלת שביעות רצון המטופלים גם יחד. "כוכב החודש" הוא הזדמנות להוקיר את עובדי בית החולים המצטיינים בשירות".  
 
 
 
על רופאים, שירותים מיוחדים ומידע נוסף באתר סורוקה www.soroka.org.ilצילום : רחל דוד- סורוקה
בתמונה: צוות מחלקה כירורגית ב' במרכז הרפואי סורוקה.

לכל הכתבות ומאמרים «
אביעוז קריספין